Аниозим ДД1 UA

укр.Аніозим ДД1 UA
лат.Aniosyme DD1 UA

Засіб добре підходить для знезараження поверхонь з будь-яких матеріалів! Норми витрати засобу від 1мл до 2,5мл засобу на 1л робочого розчину. За додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців.

Призначення засобу:

  • для проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції, генеральних прибирань у:

-закладах охорони здоров’я (хірургічні, реанімаційні, терапевтичні, акушерські, гінекологічні, неонатологічні, офтальмологічні, дитячі, фізіотерапевтичні, патологоанатомічні та інші відділення лікувально- профілактичних закладів; стоматологічні клініки, амбулаторії, поліклініки; реабілітаційні, перинатальні, репродуктивні центри, центри паліативної медицини; клінічні, біохімічні, серологічні, бактеріологічні, вірусологічні, імунологічні та інші профільні діагностичні лабораторії; станції швидкої та невідкладної медичної допомоги; донорські пункти, пункти та центри переливання крові, хоспіси, харчоблоки, пункти роздачі їжі тощо);

- медико-санітарних частинах, фельдшерсько-акушерських та медичних пунктах, тощо);

- лабораторіях різних підпорядкувань;

- аптеках, аптечних кіосках, аптечних пунктах, аптечних складах;

- санітарно-профілактичних закладах;

- оздоровчих закладах (санаторії).

- для дезінфекції, достерилізаційного очищення, суміщених процесів дезінфекції та достерилізаційного очищення виробів медичного призначення,

- виготовлених з різних матеріалів, включаючи оглядові, хірургічні (у т.ч. мікрохірургічні), офтальмологічні, стоматологічні (у т.ч. ендодонтичні, а також    такі, що обертаються) інструменти, тощо; жорстких і гнучких ендоскопів та інструментів до них при інфекціях бактеріальної, вірусної та грибкової етіології;

- для дезінфекції високого рівня гнучких ендоскопів у лікувально- профілактичних закладах;

- для стерилізації інструментарію та інших виробів медичного призначення, включаючи гнучкі та жорсткі ендоскопи;

Засіб витримує випробування, якщо він являє собою прозорий розчин блакитного кольору з незначним приємним запахом ароматизатора.

Повна назва засобу – засіб для дезінфекції, достерилізаційного очищення та стерилізації АНІОЗИМ ДД1 UA.

Фірма-виробник – ТОВ «Дезант» (Україна) за ТУ У 24.2-34351252- 001:2009 та змінами до них із сировини Laboratoires ANIOS (Франція).

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: діючі речовини: N,N-дидецил-N-метилполі(оксіетил)амоній пропіонат – 5,67-6,93; полі(гексаметиленбігуанід) гідрохлорид – 0,816-1,104; комплекс ферментів (протеаза, амілаза, ліпаза) – 0,07-0,08; допоміжні речовини: детергенти, стабілізатори, хелатоутворюючий агент, ароматизатор, барвник, вода – до 100. 1.4. Форма випуску та фізико-хімічні властивості засобу. Засіб АНІОЗИМ ДД1 UA – прозорий розчин блакитного кольору з незначним приємним запахом ароматизатора. Густина (20 °С) – 1,07-1,14 г/см 3 ; показник заломлення (20 °С) – 1,38-1,43; значення рН концентрату (20 °С) – 5,7-6,3.

Засіб добре змішується з водою.

Величина рН робочого розчину з концентрацією 0,5% становить приблизно 7,0. Засіб має досконалі миючі властивості завдяки синергічній дії детергентів та комплексу ферментів. Ензимний комплекс включає протеазу, ліпазу та амілазу, завдяки чому відбувається інтенсивний гідроліз білків, жирів та вуглеводів до простих білків, моногліциридів та глюкози, що дозволяє ефективно та швидко видалити органічні забруднення. Водні розчини прозорі, практично без запаху. Засіб особливо рекомендований для зон, чутливих до запахів (наприклад, неонатальні відділення, блоки інтенсивної терапії, а також при виробництві чутливої продукції у косметичній, фармацевтичній промисловості).

Робочі розчини видаляють забруднення будь-якого походження (включаючи білкові, жирові, залишки крові, лікарських препаратів тощо) із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення (ВМП), гомогенізують біологічні виділення. Робочі розчини засобу не містять окислювачів, не викликають корозії, що дозволяє використовувати його для обробки виробів та поверхонь, виготовлених з полімерних та штучних матеріалів, гуми, каучуку, латексу, силікону, скла, дерева, сплавів заліза, алюмінію, бронзи, олова, міді, латуні, титану, нержавіючої сталі, тефлону, окрім виробів, виготовлених з цинку. Засіб не ушкоджує вироби та інструменти, які потребують обережного ставлення, що дозволяє використовувати його для обробки мікрохірургічних інструментів, ендоскопів та виробів з оптикою. Засіб добре змивається з поверхонь, не утворює нальоту, не фіксує органічні забруднення. Робочі розчини не знебарвлюють та не зменшують міцність тканин. Низьке піноутворення дозволяє використовувати засіб для миття та дезінфекції інструментів в ультразвукових ваннах та автоматичних мийних машинах. Концентрат засобу стабільний при температурі від +5 °С до +35 °С. Засіб не відноситься до категорії горючих та вибухонебезпечних. Засіб біологічно розпадається.

Оплата

  • Наличный расчёт при получении - для города Днепр и Днепропетровской области.

  • Оплата на карту (Приватбанк). Вы можете оплатить свой заказ по всей территории Украины. После 100% предоплаты мы отправляем оплаченный товар службой доставки, которую Вы выбрали в процессе оформления заказа и сообщаем Вам номер транспортной декларации удобным для Вас способом.

  • Безналичный расчёт на расчетный счет нашего предприятия, согласно выставленного счета. Чтобы выставить Вам счёт, нам понадобятся Ваши реквизиты, которые Вы можете указать в процессе оформления заказа или прислать нам на электронную почту: manager@dezplus.com.ua. После полной оплаты по счёту, мы отправляем Вам товар, выбранным Вами способом. 

  • Предложите свой вариант оплаты. Если Вы хотите предложить нам другую форму оплаты или бартер, получить отсрочку платежа или скидку – свяжитесь с нами по электронной почте или телефонам, которые указаны в разделе «Контактная информация», и мы с радостью учтём все Ваши пожелания и рассмотрим предложения.

Доставка

  • Наша служба доставки работает по городу Днепр. 

Доставка по городу Днепр осуществляется по понедельникам, средам и пятницам в первой половине дня. Доставка товара производится на следующий рабочий день после оформления заказа, при условии наличия товара на складе.
Доставка по Днепропетровской области осуществляется перевозчиками по тарифам перевозчиков.

Стоимость доставки:

- по городу Днепр, при заказе на сумму, более 2000грн, доставка в одну точку осуществляется бесплатно;
- при заказе на сумму, менее 2000грн, стоимость доставки по городу Днепр - 50грн;
- по Днепропетровской области стоимость доставки по тарифам перевозчиков.

  • Курьерская доставка СКЛАД – СКЛАД оплачивается покупателем, в соответствии с тарифами компании перевозчика.

Компании перевозчики, с которыми мы сотрудничаем: 

- Деливери
- Ночной экспресс
- Новая Почта
- Автолюкс
- Ин-Тайм

  • Курьерская доставка СКЛАД – ДВЕРИ оплачивается покупателем, в соответствии с тарифами компании перевозчика.

Компании перевозчики, предоставляющие такую услугу: 

- Ночной экспресс
- Новая Почта

Заказы принимаются по телефону с ПН по ПТ (с 10:00 до 17:00) или на сайте - круглосуточно без выходных.

up button
АВТОРИЗАЦИЯ

Пароль (Забыли?)