Біоіндикатори АТТЕСТ Акція

Біоіндикатори АТТЕСТ

укр.Біоіндикатори АТТЕСТ
177,00 грн
177,00 грн200,00 грн
Перейти в корзину

Біологічний індикатор 3М АТТЕСТ є індикаторним комплектом, що включає наступні компоненти:
- тестову смужку, яка містить суперечки термофільних бактерій Bacillus stearothermophilus (Geobacillus stearothermophilus) – АТСС 7953, мінімальної концентрації 1,0×105 КУО
- живильне середовище у скляній ампулі. Після закінчення процесу стерилізації ампулу необхідно розламати шляхом легкого стискання пеналу БІ (у разі використання лабораторного термостату для інкубації). Поживне середовище є похідною соєво-трипсинового бульйону з додаванням pH-чутливої ​​індикаторної фарби.
- бромкрезол пурпурний
- м'який поліпропіленовий пенал, в якому розміщується тестова смужка зі спорами та ампула з живильним середовищем.
- поліпропіленовий ковпачок синього кольору, що ідентифікує Біологічний індикатор № 1261, який містить гідрофобний бактерицидний фільтр
- етикетку із зазначенням найменування БІ, його номер, тип стерилізації, найменування культури мікроорганізмів та дати виробництва. Етикетка містить хімічний індикатор процесу, який змінює колір з рожевого на коричневий після парової стерилізації. На етикетці передбачено місце для запису дати, номера стерилізатора тощо.

Біологічний індикатор розміщується у місцях камери, найбільш важкодоступних для проникнення пари. Як правило, такі місця знаходяться в нижній частині стерилізатора, біля водостоку та кришки.
Після закінчення процесу стерилізації пенал Біологічний індикатор необхідно розмістити в термостаті або спеціальному інкубаторі за температури 56±2°С. За наявності життєздатних суперечок бактерій протягом 24 годин відбувається зміна кольору живильного середовища з фіолетового на жовтий, що сигналізує про неналежний режим стерилізації. Якщо колір живильного середовища не змінився, режим стерилізації вважають задовільним.
Одночасно з Біологічний індикатор, який пройшов процес стерилізації, необхідно інкубувати контрольний Біологічний індикатор, який не піддавався дії стерилянта.
Умови зберігання: Біологічний індикатор зберігають при температурі 15-30°С та відносній вологості 35-60%.

Що таке біологічні індикатори та навіщо вони потрібні?
Біологічні індикатори являють собою пластиковий контейнер з кришечкою, що містить тендітну ампулу з середовищем, що відновлює, і паперову смужку, заражену спорами контрольних мікроорганізмів. Індикатор розміщується безпосередньо у стерилізаційній камері, або закладається в контейнери та упаковки, призначені для стерилізації, у процесі їх підготовки. Жодних попередніх маніпуляцій з індикатором робити не потрібно - він повністю готовий до застосування. Після закінчення стерилізаційного циклу індикатор повинен бути вилучений і підданий інкубації для контролю інактивації спір мікроорганізмів, що містяться в ньому. Після вилучення з камери стерилізатора треба роздавити ампулу, що знаходиться всередині, і інкубувати при рекомендованій температурі протягом необхідного часу - зазвичай це 24 години. Помилка стерилізації проявляється зміною кольору та/або помутнінням середовища.
Що таке індикатори 5-го класу та навіщо вони потрібні?
Індикатори 5 класу називаються інтеграторами. Колір контрольної мітки інтегратора повинен незворотно змінюватися в ході стерилізації лише за відповідності всіх критичних параметрів застосованого процесу необхідним вимогам. Наприклад, при температурі 132-1350С колір мітки повністю зміниться протягом від 3,0 до 3,5 хвилин за умови впливу на інтегратор насиченої водяної пари. Аналогічно працюють інтегратори етиленоксидної стерилізації. Одночасні випробування хімічних інтеграторів та біологічних індикаторів показали, що колір хімічного індикатора змінюється не раніше ніж пройде час, необхідний для повного знищення контрольних мікроорганізмів біологічного індикатора.

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)