Наша компанія вже більше 10 років працює на ринку дезинфекційних них засобів та виробів медичного призначення, даючи своїм клієнтам впевненість у тому, що виконувати у своїй роботі всі норми та правила санітарно-протиепідемічного режиму доволі просто.

За роки роботи ми сформували широкий асортимент продукції, який дозволяє нашим клієнтам в одному місці купувати все, що необхідно для закритого циклу дезінфекції та стерилізації у державних медичних закладах, приватних медичних центрах та стоматологічних клініках, манікюрних салонах та перукарнях.  У всіх вищезазначених установах необхідно і обов'язково дезінфікувати інструменти, робоче місце та поверхні, а також проводити обробку шкіри рук персоналу, адже 90% бактерій передаються від людини до людини саме через руки.  Такий суворий режим необхідний для того, щоб унеможливити зараження гепатитом, ВІЛ та іншими потенційно небезпечними інфекціями.

У нас представлені всі найбільш сучасні офіційно зареєстровані в Україні дезінфікуючі засоби, використовуючи які у своїй роботі Ви можете бути впевнені у високій якості процесів дезінфекції та стерилізації, що проводяться Вами, не наражаючи на ризик здоров'я Вашого персоналу та клієнтів.  Слід зазначити, що більшість найбільш поширених в Україні препаратів, призначених для дезінфекції поверхонь та інструментарію, відрізняються високою токсичністю, що, внаслідок їх летючості, сприяє акумуляції шкідливих речовин в організмі людини та подальшому розвитку алергічних реакцій.  Також багато популярних на ринку препаратів відрізняються низькою економічністю і високою корозійною агресією до металу, що призводить до передчасного виходу з ладу вкрай дорогого стоматологічного, хірургічного або манікюрного інструментарію.  Наші фахівці, проаналізувавши перелік дезінфікуючих засобів, що використовуються Вами, допоможуть Вам, не тільки, підібрати найбільш прогресивну і високотехнологічну альтернативу, але й навчать основним нюансам і тонкощам роботи з новими препаратами.

Ми пропонуємо широкий асортимент дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь, шкіри рук та операційного поля, передстерилізаційного очищення та хімічної стерилізації, пакувальних матеріалів для стерилізації парою та сухим жаром, індикаторів контролю стерилізації.  Наша компанія є представником таких відомих торгових марок, як BODE, ECOLAB, ANIOS, у Дніпропетровській області.  Завдяки великим обсягам продажів, ми можемо запропонувати Вам найкращі ціни у регіоні.  Ми здійснюємо доставку товарів по місту, області та Україні.

Вся, представлена у нас продукція офіційно зареєстрована в Україні та, при покупці, супроводжується Свідоцтвом про державну реєстрацію або Декларацією відповідності, висновком санітарно-гігієнічної експертизи, сертифікатами якості та інструкцією з використання (методичними вказівками) українською мовою, розробленою Державною установою «Інститут  та медичної екології ім.  О. М. Марзєєва НАМН України».

Ми не просто продаємо товари, наші фахівці проводять навчання медичного персоналу та консультації з питань дотримання санітарно-епідеміологічного режиму.  На всю, без винятку, продукцію, яку ми пропонуємо, ми надаємо повний пакет документів.  На нашому сайті в розділі нормативна документація Ви зможете знайти необхідні нормативні документи, завантажити методичні вказівки до препаратів, інструкції з використання, а також поставити питання щодо використання тих чи інших препаратів у різних умовах.

Виникли питання?  Телефонуйте нам або пишіть нам в Telegram, Viber,  або на електронну скриньку: manager@dezplus.com.ua.

 

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)