Запрошуємо до співпраці!

 Ми пропонуємо:

  • Спеціальні дилерські ціни та знижки;
  • Постійна наявність повного асортименту продукції на складі;
  • Інформаційна та рекламна підтримка;
  • Гарантія, сервісне обслуговування;
  • Навчання та підвищення кваліфікації персоналу;
  • Доставка по Україні;

 

Купити гуртом(оптом):

Ви хочете купувати у нас БАГАТО і ЧАСТО з метою подальшої реалізації оптом і в роздріб - швидше зателефонуйте нам, і, ми запропонуємо Вам спеціальні умови - знижки, відстрочення платежів, зручні форми оплати та доставки товару. Ставши нашим партнером Ви отримуєте персонального менеджера, який забезпечить Вам індивідуальний підхід та інформаційну підтримку з усіх питань щодо нашої роботи.

Знижки:

Розмір знижки для кожного клієнта, розраховується в індивідуальному порядку, і безпосередньо залежить від обсягу Ваших закупівель - чим більше Ви у нас купуєте, тим нижчими будуть ціни. Тим не менш, для того, щоб купувати у нас товари за оптовими цінами, Вам не обов'язково робити величезні закупівлі – ми не обмежуємо мінімальну суму закупівлі. Навіть якщо Ваш бізнес поки невеликий, наприклад, Ви вирішили продавати товари для індустрії краси або стоматологів із доставкою по вашому місту, і не можете дозволити собі заморозити великі гроші в товарах на складі, ми відразу дамо Вам хорошу знижку і Ви отримаєте бажане за цінами набагато нижче ринкових – ми допоможемо Вам вирости!

Продати нам:

Ми відкриті до співпраці – у нас багато клієнтів, ми вміємо продавати та постійно розширюємо наш асортимент. Ми з радістю розглянемо Ваші пропозиції щодо дезінфікуючих засобів, виробів медичного призначення, медичного та лабораторного обладнання та витратних матеріалів, медичної техніки, тощо. Надсилайте Ваші комерційні пропозиції нам на електронну пошту або дзвоніть.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)