Скінман Софт Протект

лат.Skinman Soft Protect
60,00 грн66,00 грн
108,00 грн158,00 грн
228,00 грн252,00 грн
360,00 грн
1170,00 грн1252,00 грн
Перейти в корзину

Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect) - єдиний в Україні антисептик з максимальним вмістом спирту 89% та унікальним 3-х компонентним комлексом догляду за шкірою рук.

Особливості Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect)
Інноваційний та високоактивний антисептик, створений для частої та дуже частої обробки рук з ефективним комплексом для догляду за шкірою рук. Антисептик для частого та дуже частого використання, що зберігає нормальний стан шкіри. Єдиний в Україні спиртовмісний антисептик з вмістом етанолу 89%. Єдиний в Україні антисептик з 3-х компонентним та унікальним комплексом догляду за шкірою рук, де поєднані гліцерин, пантенол і вітамін Е. Підтверджена згідно стандарту EN 1500 експозиція для гігієнічної обробки рук 20 сек. Засіб протестований згідно останніх норм EN. Формула засобу не спричиняє налипання на руках після аплікації.
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, шкірних покривів.

Мікробіологічна ефективність засобу Скінман Софт Протект підтверджена сертифікатами Європейських стандартів:
Бактерицидна дія згідно EN 1500, EN 12791, EN 13727;
Фунгіцидна дія згідно EN 13624;
Противірусна дія згідно EN 14476;
Туберкулоцидна, мікобактерицидна дії згідно EN 14348;
Гігієнічна дезінфекція рук згідно EN 1500;
Хірургічна дезінфекція рук згідно EN 12791.
Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування засобу Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect).

Активні компоненти етанол – 89,0%
Додаткові компоненти для догляду за шкірою:
вітамін Е – володіє антиоксидантною дією та створює ефективний захист від дії вільних радикалів на клітини шкіри;
гліцерин – забезпечує живлення шкіри за рахунок зволожуючої дії (переміщення вологи з зовнішнього середовища);
пантенол – забезпечує живлення та пом’якшення шкіри за рахунок зволоження (переміщення води в верхні шари шкіри з внутрішніх шарів шкіри) та стимулювання регенеративних процесів шкіри (при тривалому застосуванні);

Призначення Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect)
Для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук медичного персоналу в медичних закладах різного профілю та в організаціях, що здійснюють медичну діяльність.
Для гігієнічної дезінфекції шкіри рук у побуті та при догляді за новонародженими, людьми похилого віку, тяжкохворими, у подорожах тощо.
Для гігієнічної обробки рук працівників парфюмерно-косметичних, хіміко-фармацевтичних і біотехнологічних підприємств, підприємств харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, комунальних служб, spa комплексах і т.д.

Режими застосування Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect)
Не менше 3 мл дезінфекційного засобу відбирають за допомогою дозуючого пристрою або безпосередньо з пластикового флакона в заглиблення сухої долоні. Після цього засіб активно втирають у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильній стороні долоні, у кутикули та під нігтями.
Засіб втирати в шкіру рук протягом 20 с. Протягом всього часу втирання руки повинні бути зволожені дезінфекційним засобом.
Для хірургічної дезінфекції засіб втирають у шкіру рук і передплічь, включаючи п’ясткові та ліктьові суглоби протягом 1,5 хв. (2 × 45 с). При цьому періодично відбирають стільки порцій засобу, скільки потрібно, щоб протягом всього часу втирання руки були зволожені засобом. Долоні треба тримати вище рівня ліктів. Останню порцію дезінфекційного засобу втирати в шкіру до повного висихання.
На всю процедуру використовувати не менше 6 мл (2 × 3 мл) засобу, рекомендується 10 мл (2 × 5 мл). Детальна інформація міститься в Інструкції щодо застосування засобу Скінман Софт Протект.

Сфери застосування Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect)
Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо.

Характеристики Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect)
Виробник - Ecolab
Країна виробник - концерн Ecolab, країни Європи
Об'єм - 100 мл, 500 мл, 750 мл, 1000л, 5000л
Термін придатності - 4 роки
Форма випуску - рідина
Пакування - полімерний флакон
Тип засобу - готовий до використання
Група основної діючої речовини - спирти
Колір - без кольору
Віддушка - містить

Категорії: руки, шкіра, поверхні, рукавички

Позначки: антисептика, спиртовий антисептик, хірургічна дезінфекція, профілактична дезінфекція

Оплата

 • Наложенным платежом.
  ЗАКАЗЫ СУММОЙ менее 1000 грн наложенным платежом не отправляются.
  При получении заказа на отделении Новой Почты Вы оплачиваете сумму наложенного платежа + 2% комиссии от суммы заказа + 20 грн за обратную доставку денег + стоимость доставки по тарифам Новой почты.

 • Наличными.
  Оплата наличными при получении заказа или при самовывозе. При получении товара обязательно проверьте комплектацию и целостность заказанной продукции. После отъезда курьера претензии не принимаются.

 • Безналичный расчет.
  После оформления заказа менеджер вышлет Вам по электронной почте счет-фактуру, который Вы сможете оплатить переводом с банковской карточки, в кассе отделения банка или с расчетного счета Вашего предприятия на расчетный счет нашего предприятия.

Доставка

 • По городу Днипро.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

  • На адрес в пределах г. Днипро
  • На отделение Новой Почты в пределах г. Днипро
 • По Украине.
  Осуществляется доставка курьером (Новая Почта) по тарифам перевозчика.

Гарантия и возврат

 

  • Официальная гарантия от производителя.

  • При обнаружении существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара, в течение гарантийного срока потребитель имеет право на замену товара или возврат денег.

  • При получении товара от курьера или в отделениях перевозчика.

  Покупатель обязан проверить целостность упаковки, открыть упаковку и убедиться в надлежащем состоянии и в полноте количества товара в соответствии с заказом. В случае обнаружения несоответствия или повреждении товара, покупатель вправе отказаться от его приема, а так же подать претензию компании-перевозчику. В случае несоблюдения вышеуказанной процедуры считается, что покупатель получил товар в надлежащем состоянии - без каких-либо механических повреждений и в полной комплектности.

  • Какие товары надлежащего качества не подлежат обмену или возврату?

  Законом о защите прав потребителей не предусмотрен возврат лекарственных препаратов и средств, предметов сангигиены надлежащего качества.

 

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)