Дозатор ліктьовий Дермадоc

укр.Дозатор ліктьовий Дермадоc
лат.Dermados elbow wall dispenser
790,00 грн
915,00 грн
Перейти в корзину

Дозатор Дермадос (Dermados) – настінний ліктьовий дозатор закритого типу для дозованої подачі антисептиків, рідкого мила, захисних та відновлюючих кремів чи емульсій з флаконів об'ємом 1л.

Опис дозатор Дермадос (Dermados)
Настінний ліктьовий дозатор закритого типу, призначений для дозованої подачі з флаконів об'ємом 0,5л та 1л рідкого мила, захисних та відновлюючих кремів чи емульсій, антисептиків для шкіри.

Особливості  дозатор Дермадос (Dermados)
Всі конструктивні деталі (крім деталей кріплення) виконані з ударостійкого пластику, стійкого до дії спиртвмісних антисептиків та мила с низьким рН. Дозуючий важіль виконаний з ударостійкого пластику. На основну частину дозатора встановлюється кришка з можливістю зняття та встановлення без використання замкових механізмів з ключем. Дозатор легко розбирається для очистки. Помповий насос має механізм, що запобігає зворотньому всмоктуванню. Помповий насос, при необхідності, може бути знятий та замінений. На передній стінці завантажувальної камери диспенсера передбачене «інформаційне вікно», що дає можливість без забруднень прочитати етикетку на флаконі засобу, що міститься в дозаторі.

Склад: ударостійкий та хімічно стійкий пластик

Призначення:  для дозованої подачі антисептиків, рідкого мила, захисних та відновлюючих кремів чи емульсій  з флаконів об'ємом 0.5л та  1л.

Режими дозування: Дозатор Dermados «Дермадос» 1л має 3 режими дозування засобів: 0,5 мл; 1,0 мл; 1,5 мл.

Сфери застосування дозатор Дермадос (Dermados)
Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо

Характеристики дозатор Дермадос (Dermados)

Виробник Ecolab
Країна виробник концерн Ecolab, країни Європи
Об'єм 1л, 0.5л
Термін придатності гарантійний термін експлуатаціїї 5 років або 280 000 циклів дозувань
Пакування дозатор з монтажним комплектом
Тип засобу  ліктьовий дозатор
Колір білий

Категорії: дозатор, дозатор ліктьовий, руки, обладнання

Позначки: після використання антисептиків, шкіра рук, захист шкіри

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)