НЕКСА компакт сенсорний дозатор автоматичний

укр.НЕКСА компакт сенсорний дозатор автоматичний
лат.NEXA Compact Touchless
3000,00 грн
3000,00 грн
Перейти в корзину

НЕКСА компакт (NEXA Compact) – сенсорний (автоматичний) дозатор закритого типу, призначений для дозованої подачі антисептиків для шкіри зі спеціальних картриджів закритого типу об’ємом 750 мл

Особливості  НЕКСА компакт (NEXA compact)
Сенсорний (автоматичний) дозатор закритого типу, призначений для дозованої подачі антисептиків для шкіри. Дозування здійснюється при піднесенні руки до сенсору, що знаходиться в нижній частині дозатора з відстані руки від нижньої частини дозатора в межах 3см – 8см для активації сенсора. Дозатор НЕКСА компакт сенсорний (автоматичний) передбачає використання спеціальних картриджів закритого типу об’ємом 750 мл що забезпечують:
• плавне дозування засобу з картриджу за принципом «до останньої краплі» - повне використання засобу
• запатентована система запобігання скапування та витікання вмісту картриджа
• закрита система дозування з картриджу для мінімізації ризиків контамінації розчину
Дозатор має 2 режими дозування засобів: 1,0 мл; 1,5 мл. Дозатор НЕКСА компакт сенсорний (автоматичний) передбачає використання елементів живлення (входять в комплект) – тип С (1,5V, типорозмір LR14, лужні) 3шт.; ресурс використання одного комплекту елементів живлення – близько 33 000 дозувань (орієнтовно 44 картриджі), в залежності від типу та виробника елементів живлення. Дозатор легко встановлюється на стіни та у вже існуючі монтажні отвори за рахунок вже наявних отворів для монтажу дозатора на задній стінці, що розміщені на різних відстанях один від одного: 27мм, 50мм, 55мм, 64мм, а також 45мм; дозатор також може бути встановлений тимчастово або в ургентних ситуаціях на будь-яких вертикальних поверхнях за допомогою двосторонньої клейкої наліпки, що прикріплена на задній стінці дозатора. Додатково дозатори НЕКСА компакт сенсорний (автоматичний) можуть комплектуватися: замковим механізмом (з ключами в комплекті) для блокування кришки дозатора, табличками з назвами засобів.
 

Опис сенсорный дозатор NEXA compact (НЕКСА компакт) настінний сенсорний (автоматичний) дозатор закритого типу, призначений для дозованої подачі антисептиків для шкіри. Дозування здійснюється при піднесенні руки до сенсору, що знаходиться в нижній частині дозатора з відстані 3см – 8см. Дозатор встановлюється на стіни, вертикальні поверхні, меблі, дозуючі стійки тощо. Всі конструктивні деталі (крім деталей кріплення та деяких елементів дузуючого механізму) виконані з пластику, стійкого до дії спиртвмісних антисептиків. Дозатор НЕКСА компакт сенсорний (автоматичний) є дозуючою системою закритого типу, має прямокутну форму та конструкцію з кришкою що повністю закриває внутрішню частину дозатора. На основну частину дозатора вмонтована відкидна кришка з можливістю легкого відкриття за допомогою кнопки (без необхідності повністю знімати кришку). Передбачено додаткове встановлення замкового механізму з ключем в конструкцію кнопки для блокування доступу до ємкості з засобом. Дозатор легко розбирається для очистки. Помповий насос має механізм, що запобігає зворотньому всмоктуванню. На бокових стінках дозатору знаходяться прозорі «оглядові віконця» для можливості візуального контролю рівня заповнення ємності з засобом та контролю серії засобу і кінцевого терміну придатності, без необхідності відкриття кришки дозатора. На передній кришці дозатора знаходиться інформаційне вікно для встановлення табличок з назвами засобів, що використовуються в дозаторі.
Дозатор НЕКСА компакт передбачає використання спеціальних картриджів закритого типу об’ємом 750 мл.

Склад хімічно стійкий пластик

Призначення  для дозованої подачі антисептиків в формі картриджів 750мл за собів Скінман Софт Протект (Skinman Soft Protect) та Скінман Фом (Skinman Foam)

Сфери застосування Медичні установи всіх напрямків та профілів, фармацевтичні установи, амбулаторії, кабінети щеплення, стоматології, лабораторії, косметичні салони, аптеки, оздоровчі заклади, фізіотерапевтичні кабінети тощо

Характеристики сенсорний дозатор NEXA compact (НЕКСА компакт)

Виробник Ecolab
Країна виробник концерн Ecolab, країни Європи
Об'єм 750мл
Термін придатності необмежений; ресурс використання одного комплекту елементів живлення – близько 33 000 дозувань (орієнтовно 44 картриджі)
Пакування дозатор з монтажним комплектом, 3 елементи живлення тип С (1,5V, типорозмір LR14, лужні)
Тип засобу  сенсорний (атоматичний) дозатор
Колір білий та чорний

Категорії: дозатор, дозатор ліктьовий, руки, обладнання

Позначки: після використання антисептиків, шкіра рук, захист шкіри

Оплата

 • Накладеним платежом.
  ЗАМОВЛЕННЯ СУМОЮ менше 1000 грн накладеним платежом не відправляються.
  При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти сплачується сума накладеного платежу + 2% комісії від суми замовлення + 20 грн за зворотню доставку грошей + віртість доставки за тарифами Нової пошти.

 • Готівкою.
  Оплата готівкою при отриманні замовлення або при самовивозі. При отриманні товару обовязково перевіряти комплектацію та цілісність продукції.

 • Безготівковий розрахунок.
  Після оформлення замовлення менеджер відправить по електронній пошті рахунок-фактуру, який можливо сплатити за допомогою банківського переводу, у касі банку або з розрахункового рахунку.

Доставка

 • По місту Дніпро.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

  • На адресу по місту Дніпро
  • На відділення Нової Пошти  по місту Дніпро
 • По Україні.
  Здійснюється доставка кур'єром (Нова Пошта) за тарифами перевізника.

Гарантія и повернення

  • Офіційна гарантія від виробника.

  • При виявленні  суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного строку споживач має право замінити товар або запросити повернення грошей.

  • При отриманні товару від курєру або у відділенні перевізника.

  Покупець повинен перевірити цілісність пакування, відкрити упаковку та переконатися у належному стані та у повноті кількості товару відповідно до замовлення. У разі виявлення невідповідності або пошкодження товару, покупець має право відмовитися від його прийому, а також подати претензію компанії-перевізнику. У разі недотримання вищезгаданої процедури вважається, що покупець отримав товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та в повній комплектності.

  • Які товари належної якості не підлягають обміну чи поверненню?

  Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення лікарських засобів та засобів, предметів сангігієни належної якості.

up button
АВТОРИЗАЦІЯ

Пароль (Забули?)